Škola opäť volá!

Opäť je tu ten čas, kedy tento nadpis odvšadiaľ na nás pozerá a naše deti sú až zúfalé z toho, že im takto kazíme zvyšky leta. Nezúfajte, dáme im ešte priestor na zábavu a my rodičia sa môžme tiež začať chystať na ich nástup do ďalšieho ročníka. 

Kedy ten čas tak ušiel, že z nášho prváčika je už piatak alebo sa chystá na strednú? Takto sa zamýšľame každý rok a chceme pre nich len a len to najlepšie, pretože vidíme ako sa im do tej školy nechce. Nakupujeme krásne pestrofarebné peračníky, zošity, tašky, len aby sa cítili v tej škole čo najpohodlnejšie. A v tomto trende budeme pokračovať aj v tomto článku. Ukážeme si ako sa čo najlepšie pripraviť na nový školský rok. 

V prvom rade potrebujeme tie naše deti ešte na tie zvyšné dni zabaviť aby nám neplakali, ako všetci riešia už školu a že oni chcú ešte prázdniny. Najjednoduchší spôsob ako tak urobiť a ešte im spraviť aj radosť je ísť na Brloh.sk a nájsť im poslednú letnú hru. Vy tak budete môcť ďalej plánovať ich návrat do školy a oni nebudú mať o tom ani poňatia a budú sa tešiť z novej zábavy. 

Výborne, prvý krok je hotový. Druhým krokom je vytvorenie čo najlepšieho pracovného prostredia nielen v škole ale aj doma. K tomu poslúži stránka Rimmoo.sk, kde majú štýlové sedacie vaky po akých každé dieťa túži (priznáme sa, že aj my, niektorí dospelí :-)). Tieto vaky sú úplne úžasné na oddych a leňošenie po náročnom dni v škole. Vďaka všetkým možným tvarom si určite nájdete ten svoj.

Tretím krokom je dohliadnuť na to, aby Vaše deti dobre jedli. Či už chodia alebo nechodia v škole na obedy, raňajky a desiata sú rovnako dôležité. S obidvoma Vám vieme pomôcť. Na stránke Mixit.sk viete nájsť všetko potrebné. Na raňajky sú tu rôzne možnosti od kaší, cez musli po rôzne orieškové zmesi, ktoré sú skvelé s jogurtom alebo mliekom. Na desiatu tu viete nájsť tyčinky menom Mixitky, ktorých sortiment je fakt široký a dokonca aj s možnosťami bez lepku. Najnovšie tu tiež pribudli sušienky, ktoré chutia skvele a dajú sa použiť nie len ako desiata ale rovnako aj k rannej káve pre Vás, rodičov.